Termíny kurzů ženy

Ukázková lekce pro ženy: (ochutnejte hormonální jógu s Radkou)

aktuálně žádné termíny, v případě Vašeho zájmu mě kontaktujte

cena 200 Kč, platba předem (pokud se zúčastníte navazujících kurzů HJT v dubnu 2021, odečtu Vám 200Kč z plné ceny kurzovného)

Víkendové a měsíční kurzy: (na kurzu se naučíte a doma cvičíte)

Sestava hormonální jógové terapie Vás podrží silnou imunitou, psychickou odolností a můžete ji cvičit doma.  O tom, že omládnete a jste vitální díky optimální hladině hormonů ani nemluvím. To je jasné.

CENA KURZU: 2800 Kč

Slevy najdete zde: https://hormony-joga.cz/terminy-kurzu/

Po vyplnění přihlášky vám pošlu detailní informace ke kurzu a pokyny k platbě zálohy ve výši kurzovného. Teprve po zaplacení zálohy je vaše místo na kurzu závazně rezervováno.

Je možné se přihlásit jako náhradnice v případě naplnění kapacity kurzu.

Kapacita online kurzu je minimálně 3 ženy a maximálně 7 žen.

Také Vás můžu naučit sestavu individuálně. Individuální výuka probíhá v termínech, které si vzájemně dohodneme v centru Brna nebo online.  Rozsah je 3x2h výuky za 6000 Kč + 60 min opakovací individuální lekce v ceně. Můžete použít k platbě i benefity od zaměstnavatele.  V případě, že na individuální výuku pojedu za Vámi do místa Vašeho bydlište, cena se navýší  díky mým nákladům na dopravu.  Kontaktujte mne pro další informace.

2021

 

Víkendový kurz:  30.4. a 1.5. 2021 (pátek 17-20h a sobota od 9-12h a 14-17h                                                                                                   ONLINE přes internetovou aplikaci Zoom
V ceně  víkendového kurzu je 60 minutová skupinová opakovací lekce.

 

 

Sledujte prosím stránky, vypíšu další termíny. Pokud chcete být upozorněni na termín mailem, vyplňte nezávaznou přihlášku, kde do poznámky uvedete, že žádáte informaci o termínu dalších kurzů.

(Přihlášení je snadné, posílám  návod na přihlášení, pro kurz je potřeba chytrý telefon, tablet nebo notebook. Na cvičení potřebujete prostor o něco málo větší než je Vaše cvičební podložka – karimatka a soukromí, aby Vás při výuce nikdo z rodiny nerušil, týká se i koček a psů).

Pravidelné opakovací cvičení pro ženy, které se již sestavu naučily na semináři a chtějí si sestavu zopakovat pod vedením certifikované lektorky:   

místo:  ONLINE přes internetovou aplikaci Zoom
Přihlášení na aktuálně vypsané termíny:

 

hormonální jóga Brno kurz březen

 

 

 

aktuálně žádné nové termíny, v případě Vašeho zájmu mě kontaktujte