Reference

6.6.2020

„Kurz hormonalni jogy u pani Radky mohu jen doporucit.
Spojuje cviceni v prijemne intenzite, protahovani a praci s dechem. U nekterych cviku si pomackate akupresurni body, coz prohlubuje pozitek ze cviceni, alespon u me.  :-) Specificke dychani rozpohybuje cele bricho a ma vliv i na lymfaticky system bricha, coz je velmi zdrave pro vnitrni organy.
Celkove jsem s naplni kurzu spokojena. Pani lektorka dodrzovala casovy harmonogram a vse svedomite vysvetlila. Navic je prijemna a bylo i veselo.
Hrdelni dychani, ktere mi vubec neslo, jeste po kurzu individualne znovu vysvetlila a ja prisla na to, kde jsem delala chybu.
Ted si cvicim doma sama, pocatecni mirne bolesti podbrisku ci zatuhlost tela ustaly. Zmena zdravotniho stavu se jiste take dostavi, ale to je jeste brzy hodnotit.
Kurz vrele doporucuji!“
Lenka S.

 

 

20.5.2020

„Přihlásila jsem  se na  ukázkovou hodinu hormonální jógy k paní Radce plná zvědavosti co mě čeká. Po milém přivítání v útulném studiu paní Radky si nejprve trpělivě a se zájmem vyslechla má přání, očekávání, důvody proč k ní přicházím. Začaly jsme vysvětlením o čem cvičení jógy vlastně je a postupným cvičením správného dýchání u rozvičky.Vůbec jsem nevěděla zda dýchám dobře, a jestli celou hodinu zvládnu, ale jemné povzbuzování paní Radky a všímání si toho co dělám dobře, pochvala,ve mě uvolnily napjetí a já si začala cvičení užívat. Celou hodinku a všechny cviky mi nejprve ukázala sama, pak jsem si je zkusila udělat sama a cvičily jsme spolu. Cítila jsem se velmi příjemně a cvičení mi šlo líp než na začátku hodiny, navíc mi cvičební sestavu upravila na míru dle mého zdravotního stavu.Závěrečná relaxace při zvucích jemné hudby byla třešničkou mé spokojenosti a radosti, že jsem pro své tělo něco udělala.

Zjistila jsem které cviky co jsem dělala mi neprospívají, které naopak ano, a jak si nemám přetěžovat páteřní svaly.

Paní Radka je pro mě svým vedením, osobním přístupem i zkušenostmi exprertkou na cvičení pro ženy po 40+ , které zajímá co se s jejich tělem děje a chtějí předcházet nebo zmírňovat stárnutí a udržovat své tělo pružné a zdravé.“

Eva Grégrová, 47 let, Brno

 

 

19.11.2019

„Cvičení hormonální jógy se mi líbí. Potřebuji udržet své tělo v dobrém chodu a krevní hodnoty v normálu. Absolvovala jsem měsíční kurz. Kurz se mně líbil, lektorka skvělá.“
Jana H.

 

21.6.2019

Dobrý den Radko,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou ukázku, jak se dá pracovat s vlastním tělem při cvičení hormonální jógy. Sama jsem byla překvapená, že za 4 týdny moje tělo, které je opravdu někdy hodně lenivé, dokáže tak krásně pracovat. Každé ženě, ať je jakkoli stará, bych toto cvičení moc doporučila. Doporučila bych ho všem, kteří mají jakýkoli problém s vnitřními orgány, zejména štítnou žlázou a dalšími žlázami s vnitřní sekrecí. Líbil se mi ohromně Váš přístup, žádné diktování, co musím nebo bych měla zvládnout. Prostě ta nenásilná forma Vašeho přístupu mi moc imponovala. Doufám, že se zase někdy potkáme i při dalších aktivitách, které posilují nejen naše těla, ale i mysl a psychiku.

Mějte krásné léto, já Vás moc zdravím

Helena M.

 

13.6.2019

Pěkný den paní Radko,

děkuji za krásně vedený kurz hormonální jógové terapie. Dlouho jsem nad něčím podobným uvažovala, a pak mi přišel do cesty Váš telefon. 🙂 Jsem ráda za Váš skvělý a profesní přístup, za úsměv, povzbuzení, kterého se nám každou hodinu dostalo a zejména za trpělivost a klid.

I přes to, že jsem doma nenašla příliš času cvičit sestavu samostatně, s každou další hodinou jsem cítila, že tělo je pružnější a já odpočatější a s větší vnitřní energií.

Velmi ráda Vás budu doporučovat ostatním. Jste jednoduše skvělá.

s úctou a pozdravem

Alexandra V.

 

2019

Chodil jsem cvičit jogu pro muže právě zde…k paní Kolínové, jelikož jsem o tomto cvičení slyšel z rozhovoru s jedním známým pražským hercem. Paní Kolínovou jsem kontaktoval a mohu jen doporučit. Perfektní přístup, vše vysvětlila, ukázala a poopravila chyby. Dostali jsme tištěnou verzi všech cviků a postupně se tím „prokousávali“. 

Nakonec se po cvičení při relaxační fázi rozvodu energie..či harmonizování, nevím jak se to přesně nazývá, dostavil až mikrospánek a po každé lekci, která uběhla rychle..se člověk cítil fajn. Když jsme skončili, přihlásili jsme se s dalším kolegou ze cvičení znovu na pokračování. Pro chlapy okolo 50, jako já je to super.

Nyní opět tedy cvičím horm.jogu pro muže s paní Kolínovou a mohu doporučit. Klientům se max. věnuje a je příjemné s ní strávit čas cvičením.

Pavel S.

 

2019

K paní Radce Kolínové jsem se přihlásila na doporučení známé a i já ji ráda doporučím dál. Hned na začátek mě mile překvapil její velice vstřícný přístup při zohlednění mých časových možností. Cvičení bylo  intenzivní, nicméně paní Radka je velmi empatická a pozitivní, takže moje obavy z toho, že mi něco nepůjde nebo že něco nezvládám bez chyb se rychle rozplynuly.
Všechno předvedla, vysvětlila, a také chválila veškeré pokroky :-). Nedocenitelné je její motivování člověka ke cvičení – vystihla moje pocity, odhalila „výmluvy“ a i díky tomu se teď opravdu snažím doma cvičit (a začínám si to dokonce užívat).
Nina T.